REZERVASYON

Seyahat Bilgileri: COVID-19 Güncellemesi

Her zaman olduğu gibi, misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin emniyet ve güvenliği en büyük önceliğimiz olmayı sürdürmektedir. Yeni koronavirüs (COVID-19) etrafındaki gelişmelere bağlı olarak, seyahat güvenliğinizi sağlamaya ve maksimum esneklik sunmaya yönelik olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. 

Rezervasyonunu Lord’s Palace Hotel web sitesinden bireysel olarak yapan misafirlerin, +90 392 650 35 00 no’lu telefon hattından veya satis@lordspalace.com adresinden iletişime geçmesi önerilir.

Seyahat acenteleri ve/veya diğer üçüncü taraf seyahat uzmanları aracılığıyla rezervasyon yapan misafirlerin, iptal – iade politikaları hakkında bilgi için rezervasyon sağlayıcılarıyla iletişime geçmeleri önerilir.

Dünya Sağlık Örgütü'nün ve yerel sağlık kurumlarının yeni koronavirüs (COVID-19) vakalarına ilişkin açıklamalarını ve yönergeleri takip ediyoruz.

En yüksek temizlik ve hijyen standartlarını her zamankine ek olarak korumaktan büyük gurur duyuyoruz. Otel faaliyete tekrar geçtiğinde de aynı şekilde;

•  Ortak alanların (lobiler, asansörler, kapı kolları, umumi tuvaletler vs.) temizleme sıklığı arttırıldı.

•  Mevcut gıda güvenliği tavsiyeleri doğrultusunda yiyecek ve içecek servisi düzenlenmeye devam edecektir.

•  Ortak alanlarda; el dezenfektanları bulundurulacaktır.